Tuba Bütüküstün-Onur Saylak Aşkında Sıcak Gelişme

Ayrılacakları konuşulan Tuba Büyüküstün-Onur Saylak, sosyal medyadan birbirini takip etmeye başladı.

Tuba Büyüküstün Onur Saylak Instagram'da birbirini takibe aldı

Dönüşümlü dizilerde oynama kuralını aşarak, aynı dönemde dizi tekliflerine “Evet” diyen ve evliliklerinin bitme noktasına geldiği konuşulan Tuba Büyüküstün-Onur Saylak aşkında sıcak gelişme yaşandı. Büyüküstün, Vatanım Sensin dizisiyle bu akşam ekranlara dönecek olan Saylak’ın diziyle ilgili Instagram paylaşımlarını beğendi. İkilinin dizilerde dönüşümlü oynama kuralını bozarak çocuklarına haksızlık ettiklerini düşündükleri ve bu yüzden kavga ettikleri söyleniyordu.

Hatta güzel oyuncunun bu durumdan çok etkilendiği ve eşiyle yaptığı telefon görüşmesi sonrası ağladığı gelen bilgiler arasındaydı. Ama tüm yaşananlardan sonra ikizleri olan çiftin aralarındaki buzları erittiği ortaya çıktı. Tuba Büyüküstün’ün, Onur Saylak’ın yeni dizisiyle ilgili tüm paylaşımlarını beğenmesi aynı zamanda birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye başlaması günün en çok konuşulan konusu oldu.

Eşi Onur Saylak’la aralarındaki buzları eriten Tuba Büyüküstün’ün Yeni Astroloji Burcu Yengeç Köpek, doğum tarihi 5 Temmuz 1982. Vatanım Sensin dizisiyle yakında ekranlara dönecek olan Onur Saylak ise 12 Mayıs 1977 doğumlu bir Boğa Yılan Burcu. İkilinin burç uyumu ise yüzde 79.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın