Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli ve Duruşuyla

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli ve Duruşuyla Dubai Film Festivali’nde Tüm Bakışları Üstüne Topladı! Cesur ve Güzel Tuba Büyüküstün’ün Dubai Çıkarması!

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli uzun zaman magazin gündeminde konuşulmuştu. Nedeni ise kafalarda oluşan Tuba Büyüküstün Onur Saylak boşandı mı veya boşanacak mı sorularının sürekli konuşulmasıydı. Tuba Büyüküstün bir buhranla mı saçlarını kestirdi? Tüm bu sorulara cevap ararken Tuba Büyüküstün’ün instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımlar Tuba Büyüküstün kısa saç modeli için çok yakışmış dedirtti.

Ortadoğu ülkelerinde geniş hayran kitlesi olan Tuba Büyüküstün 13. Dubai Film Festivali’nde kısa saç modeli ve giyim tarzıyla ilgi odağı oldu.

Dubai Film Festivali Tuba Büyüküstün

Arap medyasının ilgi odağı olan Tuba Büyüküstün haranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. 34 yaşındaki güzel oyuncu her sene olduğu gibi bu yılda kırmızı halıda yürüdü ve adından sıkça söz ettirdi.

Tuba Büyüküstün Dubai

Dubai Film Festivaline katılan ünlü isimler; amuel L. Jackson, Rekha, Bill Nighy, Luke Hemsworth, Jeffrey Wright, Andie MacDowell, Ranveer Singh, Vaani Kapoor, Melanie Griffith, Sharlto Copley, Michael Smiley, Enzo Cilento, Eva Longoria baston, Dave Johns ve Lenny Abrahamson

Bu yıl Dubai Film Festivalinde 55 ülkeden 156 film yer aldı. Festivalde 17 gala ve 16 özel sunum düzenlendi.

Bafta Ödülleri ve Kırmızı Halı
Kırmızı Halı
  
Bafta Ödülleri (British Academy of Film and Television Arts) sahiplerini buldu. Bafta Ödülleri 2016 kırmızı halı, ünlü...

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Astroloji Burcu Yengeç Köpek, doğum tarihi 5 Temmuz 1982. Cesur ve Güzel’deki rol  arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ise burcu Akrep Domuz, doğum tarihi 27 Ekim 1983.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın