Yay Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yay Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yay Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Yay hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Görürüm, üstesinden gelirim

Elementleri: Ateş, Jüpiter, Değişken / Negatif, Metal, Yang

Yay Horoz Burcu genel özellikleri

Dirençli, çene çalan, macera isteyen, sabırsız, gergin, açık sözlü, dürüst, enerjik, şevk dolu, etkili imaj çizen, mantıklı, dikkatli, hedefleri olan, gerçekliği seven, yapmacıklıktan hoşlanmayan, iyi olanı yapmak isteyen, zor durumda olanlara yardımcı olan, dolandırıcılıkları keşfeden, hayal kırıklığına uğrayan, inancını yitiren, kendini çabuk toparlayan, yollara düşen, dışarıdan kayıtsız, kendini öven ve seven, ama kendini gözlemleyen ve eleştiren, macerayı ilgi çekici bulan, iyi huylu, hazır cevap, bazen kaba, açık sözlü, yalakalık etmekten çekinmeyen, ailesini arkadaşlarını önemseyen.

Yay Horoz Burcu aşk hayatı

Her zaman şanslı olmayan, zorlu ya da uysal, gizemli, numaracı, hile olsun istemeyen, inatçı, dinamik, yardıma ihtiyaç duyan, amaçları belirgin olmayan yardıma muhtaç kişilerle ilişkiye başlayan, merhamet ile aşkı karıştıran, eğlenceli birine ihtiyaç duyan, rutini sevmeyen, canı yandığında fevrileşen.

Yay Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Evi az eşyalı şık olan, görünüşe önem veren, iyi muhitte oturmayı tercih eden, evinde fazla vakit geçirmeyen, seyahat eden, ebeveyn olmak isteyen, ama vakit bulamayan, önce yardıma muhtaçları düşünen, çocuklara karmaşık bakan, anne ya da baba olmak için detaycı olan.

Yay Horoz Burcu iş hayatı

Hareket ve seyahat gerektiren işlerde başarılı, dil konusunda yetenekli, sürekli konuşan, detayları kategorilere ayıran, öngörülü, modayla ilgili, kararlı, işine bakan, patron olmaktan emin olmayan, çalışan olarak seyahat ettiği ve yardımcı olduğu işlerde mutlu olan.

 

Yay Fare Burcu Özellikleri
Yay Öküz Burcu Özellikleri
Yay Kaplan Burcu Özellikleri

Yay Tavşan Burcu Özellikleri
Yay Ejderha Burcu Özellikleri
Yay Yılan Burcu Özellikleri
Yay At Burcu Özellikleri
Yay Keçi Burcu Özellikleri
Yay Maymun Burcu Özellikleri
Yay Köpek Burcu Özellikleri
Yay Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın