Yıldız Tilbe Umre Ziyaretinde!

Yıldız Tilbe Umre ziyaretinde bakın neler söyledi! Yıldız Tilbe’nin Umre ziyaretinde söylediği sözler çok konuşulacak! İşte Ünlü sanatçının Umre ziyaretinde söylediği sözler…

Yıldız Tilbe Umre ziyaretinde sosyal medyada bol bol fotoğraf paylaştı. Hayranlarına da dua ettiğini söyleyen Yıldız Tilbe Umre ziyareti için bakın nasıl bir anlatım yaptı.

Yıldız Tilbe Umre Ziyareti

Yıldız Tilbe’nin Umre ziyaretinde söylediği o sözler: “Dünyanın en güzel en özel şehrindeyim. Mekke’deyim çok şükür. Allah isteyen herkese hepinize nasip etsin inşallah. Buralar 33 derece sıcacık her anlamda. Valla buralara gençken gelmek lazım. Benim yaşlarda gelince geç geldiğini anlıyor, ‘Keşke daha önce gelseydim’ diyor insan. Burada dünyanın her yerinden, her renkte her boyda her dilde her çeşit insan var. Hepsinin amacı dileği aynı”

Pop müziğinin efsane ismi Yıldız Tilbe Umre ziyaretini şu sözlerle anlattı:

“Görmeyen birine güneşin sarısı, ağacın yeşili, gülün kırmızı, ayın ışığını ne kadar anlatabilirsek ben de o kadar anlatabilirim. Buraları görmelisiniz, anlatılır gibi değil. Yaşamalısınız buraları ki anlamış olunsun inşallah. Allah, isteyen herkese nasip etsin. Kendimi eşsiz hissediyorum hislerimin eşi yok olamaz”

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın