Yılmaz Erdoğan, Boşanma İddialarına Noktayı Koydu

Yılmaz Erdoğan, Ekşi Elmalar filminin basın toplantısında eşi Belçim Bilgin Erdoğan ve kendi hakkında çıkan boşanma iddialarını yanıtladı.

Yılmaz Erdoğan Ekşi Elmalar basın toplantısında boşanma haberlerini yanıtladı

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp yönettiği aynı zamanda da başrolünü üstlendiği Ekşi Elmalar filminin basın toplantısı önceki gün Ritz Carlton Otel’de gerçekleşti. 28 Ekim’de vizyona girmesi planlanan filmin basın gösterimine Erdoğan’ın yanı sıra Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Devrim Yakut ve Ersin Korkut katıldı. Oyuncular Ekşi Elmalar’ın hikayesini ve canlandırdıkları karakteri anlattı.

Toplantının en popüler sorusu ise bir süredir magazin gündemini oturan Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin’in boşanma haberlerine yönelik oldu. Her ne kadar Yılmaz Erdoğan bu sorulara yanıt vermek istemese de ısrarlı sorulara dayanamadı ve Belçim Bilgin’le boşandıklarına dair iddialara son noktayı koydu: “Öyle bir şey olsa burada bu şekilde karşınıza çıkmazdım. Söylenenler doğru olsaydı bir açıklama yapardık. Öyle bir şey yok.”

Belçim Bilgin ile boşandıklarına dair iddialara son noktayı koyan Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Keçi, doğum tarihi ise 4 Kasım 1967.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın