Zülfü Livaneli’nin 50. Sanat Yılında Ünlüler Geçidi

Zülfü Livaneli’nin 50’nci sanat yılını kutladığı ‘Bir Kuşaktan Bir Kuşağa’ konseri, ünlüler geçidine dönüştü.

Zülfü Livaneli 50'nci sanat yılı konseri Zorlu

Zülfü Livaneli, dün akşam Zorlu Performanslar’da verdiği ’50. Yıl Bir Kuşaktan Bir Kuşağa’ konseriyle, sanat hayatının 50’nci yılını kutladı. Bu defa çocuklar için sahneye çıkan usta sanatçıyı dostları, gerek sahnede gerekse seyirci koltuklarında, yalnız bırakmadı. Ünlüler geçidine dönen kutlamada Sezen Aksu, Funda Arar, Demet Akbağ, Kenan Doğulu, Kardeş Türküler, Kubat, Linet, Nükhet Duru, Sıla, Yeni Türkü ve Yaşar dikkat çeken isimlerdendi. Konserin geliri Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’ne (ÇABA) bağışlandı.

Ünlü isimler Zülfü Livaneli şarkılarını söyledi

Konser boyunca Demet Akbağ, Funda Arar, Kardeş Türküler, Kenan Doğulu, Kubat, Linet, Nükhet Duru, Sezen Aksu, Sıla, Yaşar, Yeni Türkü, Yonca Lodi gibi sanatçılar sahneye çıkarak Livaneli parçalarını seslendirdi. Gecenin sonunda ise herkes sahnede toplandı ve seyircileri selamladı.

Zülfü Livaneli’den 50. sanat yılı açıklaması

Zülfü Livaneli 50'nci sanat yılını kutladı

Dün akşam 50’nci sanat yılını çocuklar için sahneye çıkarak kutlayan Zülfü Livaneli, gecenin sonunda duygusal bir konuşma yaptı. Hislerini “Ben herhalde öldüm de cennete gittim” diyerek özetleyen usta sanatçı “Gerek kuliste gerekse koltuklarında çok sayıda dostumu gördüm. Bu gece dostlar gecesi oldu hepinize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Zülfü Livaneli hangi burç?

Zülfü Livaneli hangi burcu

50’nci sanat yılını ünlü dostlarıyla aynı sahnede kutlayan Zülfü Livaneli’nin Yeni Astroloji Burcu İkizler Köpek. Usta sanatçı 20 Haziran 1946 doğumlu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın